Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Řidička "napasovala " auto do stromu! Byla unavená - FOTKY

29.01.2016 11:57

Podle všeho únava stojí za páteční vážnou nehodu, ke které došlo na hlavním tahu u Babylonu na Hadrovci. Řidička skončila v nemocnici se středně těžkým pornaněním.

FOTO_PČR (1)
FOTO_PČR (1)FOTO_PČR (2)FOTO_PČR (4)FOTO_PČR (3)

Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v pátek provoz na hlavním tahu I/26 na Domažlicku. Na silnici na Hadrovci řidička nejspíš vlivem únavy nezvládla řízení a s autem to doslova "napasovala" do mohutného stromu. Na místo musela vyjet záchranka.

Nehoda se odehrála na silnici na Hadrovci mezi obcemi Březí a Babylon. "Čtyřicetiletá řidička osobního vozidla Subaru Forester jela ve směru jízdy od obce Březí na obec Babylon, při jízdě se plně nevěnovala řízení, s vozidlem vjela za krajnici, kde následně narazila do vzrostlého listnatého stromu. Řidička řídila vozidlo, i když její schopnost k řízení vozidla byla snížena v důsledku zdravotního stavu, podle jejího vyjádření byla unavená," popsala mluvčí policie Dagmar Brožová.

Na místě musela zasahovat i záchranka. "Ženu jsme převáželi se středně těžkým poraněním do nemocnice v Domažlicích," doplnila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.

Policie veškeré okolnosti nehody dál šetří. Alkohol u řidičky nicméně vyloučila dechová zkouška. Škody se vyšplhaly ne zhruba čtvrt milionu.

FOTO: PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT