Roadshow Sportmanie je v plném proudu. Děti z okresních měst zkoušejí nejrůznější sporty

18.06.2024 11:17

Stejně jako v minulých letech i letos Sportmanii Plzeň na konci června propaguje po okresních městech Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje. Na co se mohou děti těšit? Do kterých měst zavítá? Čtěte v článku.

sportmanie foto QAP (41)

Sportmanie Plzeň 2024 je za rohem! Už v srpnu si děti, mládež i dospělí budou moci na vlastní kůži a pod odborným dohledem trenérů a členů klubů z Plzně a Plzeňského kraje vyzkoušet nejrůznější druhy sportů.

V rámci snahy o rozšíření myšlenky propojit místní školy a sportovní kluby s dětmi a mládeží v celém kraji, se Sportmanie představí v jednotlivých okresních městech se svou Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje.

V pondělí 17. června se konal den plný sportu v Tachově. Dnes, tedy v úterý 18. srpna, pokračuje Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje v Klatovech.

Děti si na náměstí Míru mohou vyzkoušet například vodní skluzavku, snowboard, longboard, sportovní střelbu, ale i parkur nebo tanec.

Představí se kluby:

Sportovní střelba - ČSS, z.s. - Sportovně střelecký klub Klatovy

Fotbal - TJ START LUBY, z.s.

Kendama - František Maršálek

Tanec - DIAMOND DANCE Klatovy, z.s.

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy

Plavání - Vodní záchranná služba ČČK Klatovy

Judo - JUDO Klatovy

TJ Sokol Klatovy

Florbal - Florbal Klatovy

Atletika - Atletika Klatovy

Fotbal - SK Klatovy 1898

Hokej - HC Klatovy

Odpoledne se bude konat výběh s Rozběháme Česko. Chybět nebudou ani nejrůznější ukázky či soutěže o ceny.

Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje zamíří následující den do Rokycan (psali jsme ZDE) a svou cestu zakončí v pátek 21. června v Domažlicích.

Roadshow potrvá vždy od 8.30 do 17.30 hodin, zúčastní se jí žáci základních a středních škol, a kromě nejrůznějších sportovních stanovišť s místními kluby budou její součástí také horolezecká stěna, slackline, skimboarding nebo vodní skluzavka.

Více informací naleznete ZDE.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new