QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Safran rozjíždí nový projekt pro Airbus a zve na svůj náborový den

02.10.2023 11:13

Společnost Safran Cabin CZ – špička v oboru výroby leteckých interiérů – vás zve na svůj náborový den, který se bude konat ve čtvrtek 5. října 2023 od 11 do 16 hodin v sídle firmy – Univerzitní 34 v Plzni na Borských Polích.

Safran Cabin CZ budova

Safran rozjíždí nový projekt pro Airbus, a proto hledá další montéry i konstruktéry leteckých interiérů.

„Začátkem tohoto roku jsme k nám do Plzně převzali od sesterské pobočky v německém Herbornu nový projekt – výrobu toaletních jednotek lavatory A330 a již vyrábíme první moduly. Z kapacitních důvodů už v Německu výrobu nezvládali odbavit,“ zveřejnil Antonij Kolesnyk, project manager Safran Cabin CZ.

Náborový den je skvělou příležitostí, jak se podívat společnosti Safran přímo pod pokličku a poznat tak třeba vaše budoucí pracoviště zblízka. Čekají na vás prohlídky výroby i engineeringu od 11:30, 12:30, 14:00 a 15:00, na kterých vás uvítají mimo jiné i krásné hostesky letušky. K dispozici vám bude personalista, který poskytne bližší informace o pracovních podmínkách a benefitech a zodpoví případné dotazy. Seznam všech aktuálně nabízených pozic najdete na delamedoletadel.cz/kariera.

Přijďte se podívat a přesvědčit, že je práce v Safran pro vás ta pravá! Nastupte na palubu delamedoletadel.cz.

Montér leteckých interiérů ručně vyrábí kuchyňské moduly, šatní skříně a toaletní jednotky do Airbusu, pracuje s technickými výkresy a dává zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení ostatním týmům. Konstruktér navrhuje, optimalizuje a vyvíjí letecké interiéry, tvoří technickou dokumentaci a vymýšlí zlepšení a inovace současných výrobků.

Safran Group je globální hi-tech skupina působící v leteckém, obranném a kosmickém průmyslu, která aktuálně zaměstnává více než 90 000 lidí po celém světě. V plzeňské pobočce je aktuálně zaměstnáno přes 1000 zaměstnanců a vyrábí se tam kuchyňské moduly, šatní skříně, toaletní moduly převážně pro rodinu letadel Airbus A320 a odpočinkové místnosti pro posádku pro větší letadla Airbus A330.

foto: Safran

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy