Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

22.05.2024 20:15

Osobní auto se střetlo s cyklistou v centru Klatov

Záchranná služba transportovala cyklistu do nemocnice se středně těžkým zraněním

Škoda Auto nabízí akční modely při příležitosti MS v hokeji! Objednávejte v Auto CB v Plzni

10.05.2024 15:49

Automobilka Škoda Auto uvedla na český trh akční modely při příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2024, které se koná v Praze a Ostravě. Vozy Škoda Scala, Kamiq a Karoq v akčním provedení Drive přinášejí bohatou výbavu za atraktivní ceny. Zvýhodněné kompaktní modely si můžete objednat v Plzni u Auto CB.

auto cb uvod

Novými modely oslavuje automobilka hokejový šampionát. Ten se koná po devíti letech v Česku, a to pod heslem „Domácí hokejová jízda“ s vozy Škoda. Při příležitosti šampionátu uvádí zastoupení na českém trhu akční varianty Drive pro vozy Škoda Scala, Kamiq a Karoq se zvýhodněním až 120 200 Kč

Návštěvníci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v České republice se mohou těšit nejen na vzrušující sportovní zážitky, ale díky společnosti Škoda Auto v roli oficiálního hlavního sponzora i na atraktivní vozy a bohatý doprovodný program pro fanoušky. V průběhu turnaje bude mladoboleslavská automobilka prezentovat nové generace modelů Superb a Kodiaq i řadu dalších vozů Škoda.

Scala, Kamiq a Karoq patří stabilně k velmi oblíbeným modelům u privátních zákazníků. V akčních verzích Drive se stávají ještě atraktivnějšími zásluhou obohacené výbavy za zvýhodněnou cenu i řady dalších benefitů,“ říká vedoucí prodeje českého zastoupení Škoda Auto Tomáš Duchoň.

Oblíbené kompaktní vozy Škoda nyní ještě lákavější

Škoda Scala Drive i Škoda Kamiq Drive vycházejí z výbavového stupně Top Selection, který zahrnuje například dvouzónový klimatizaci Climatronic, zadní světla Top LED s animovanými ukazateli směru, bezdrátový SmartLink, více tónovaná zadní okna Sunset, ambientní LED osvětlení s možností volby dvou barev, bezdrátové nabíjení telefonu s chlazením nebo dešťový senzor.

Verze Drive k tomu přidává sportovní interiér Dynamic se sportovním multifunkčním koženým vyhřívaným volantem, sportovní kryty pedálů, vyhřívané čelní sklo, 17palcová černá leštěná kola Propus, balíček online služeb Škoda Connect M a plaketku Drive na předních blatnících.

Bohatší výbava, atraktivní ceny

Na rozdíl od standardního provedení Top Selection lze pro akční model Drive volit i základní motor 1,0 TSI o výkonu 70 kW, se kterým je model Scala možné pořídit již od 499 900 Kč včetně DPH a model Kamiq již od 529 900 Kč včetně DPH. Zákazník tak dostává zdarma výbavu v hodnotě až 39 200 Kč v případě modelu Scala, resp. až 29 200 Kč u vozu Kamiq.

Škoda Karoq Drive vychází z výbavového stupně Selection, který byl obohacen o sportovní multifunkční kožený vyhřívaný volant, 17palcová antracitová leštěná kola Scutus s aero kryty, vyhřívané čelní sklo, chromované lišty oken, stříbřité střešní nosiče, parkovací senzory vpředu a vzadu, parkovací kameru vzadu, bezklíčové zamykání a startování Kessy, vyhřívání předních i zadních sedadel, vyhřívané ostřikovače čelního skla, ostřikovače předních světlometů, textilní koberce a plaketku Drive.

Doporučená prodejní cena startuje na 679 900 Kč včetně DPH se základním motorem 1,0 TSI o výkonu 85 kW, který je k dispozici výhradně pro tento akční model, a na 725 900 Kč včetně DPH (1,5 TSI/110 kW a 2,0 TDI/85 kW). V nabídce nechybí ani motor 2,0 TDI o výkonu 110 kW s pohonem 4×4 za doporučenou prodejní cenu od 875 900 Kč včetně DPH. V případě modelu Karoq má výbava navíc hodnotu 73 200 Kč.

Balíček servisních služeb za zvýhodněných podmínek

Nad rámec standardní výbavy Drive mohou zákazníci volit příplatkový paket Drive Extra. U modelů Scala a Kamiq stojí 40 000 Kč a obsahuje přední světlomety Matrix-LED, parkovací senzory vpředu a vzadu, parkovací kameru vzadu, bezklíčové zamykání a startování Kessy s alarmem a volbu jízdního režimu. U modelu Karoq za stejnou cenu 40 000 Kč tento příplatkový paket zahrnuje přední světlomety Matrix-LED, adaptivní tempomat, virtuální pedál a ambientní osvětlení interiéru.

Všechny tři akční modely se dají pořídit s flexibilním financováním Škoda CHYTŘE, které umožňuje individuální volbu výše akontace, délky smlouvy i poslední navýšené splátky. Součástí tohoto produktu je rovněž balíček služeb Předplacený servis Standard a Prodloužená záruka na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km podle toho, co nastane dříve. Pokud se zákazník rozhodne nevyužít možnosti financování, může si tento balíček pořídit za zvýhodněnou cenu 9 900 Kč. Souhrnná výše zákaznické výhody pak dosahuje až 78 200 Kč (68 300 Kč v hotovosti) u modelu Scala, v případě modelu Kamiq až 68 200 Kč (58 300 Kč v hotovosti), a dokonce 120 200 Kč (110 300 Kč v hotovosti) u modelu Karoq.

Oslava hokejového svátku s vozy Škoda

Od 10. do 26. května se 16 nejlepších světových národních týmů utká na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024, jehož zápasy budou hostit pražská O2 arena a ostravská Ostravar aréna. Škoda Auto podporuje mezinárodní šampionát jako partner mobility od roku 1992, v roce 1993 se stala hlavním oficiálním sponzorem. Jde o nejdelší sponzorství v historii významných sportovních událostí, což potvrzuje oficiální zápis v Guinnessově knize rekordů. Toto celosvětově ojedinělé partnerství bude pokračovat minimálně do roku 2027.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT