QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

27.09.2022 15:13

Plzeňské Slovany mají jasnou koalici

Koalici na Slovanech vytvoří Spolu, PRO Plzeň, Piráti a STAN. Starostou MO Plzeň 2 bude opět Lumír Aschenbrenner (ODS).

Tipy na vánoční dárky: Co věnovat nejbližším pod stromeček?

05.12.2020 11:33

Vánoce jsou už za dveřmi a vy stále nemáte žádné nápady na vánoční dárky pro své nejbližší? Nezoufejte, přinášíme vám několik tipů na dárky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři!  

DSC02499

Vánoce jsou tu přesně za 17 dní, což znamená, že je stále dost času na nákup vánočních dárků! Pojďme se společně podívat na nějaké tipy na vánoční dárky!

 

Po čem muži touží? Co věnovat k Vánocům našim nejmilejším dědečkům, tatínkům, partnerům či bratrům? 

Určitě nikdy nezklamete lepší pánskou kosmetikou či parfémem. Pokud ale chcete věnovat něco originálního, co říkáte na takový poukaz na školu smyku, projížďku v jejich oblíbeném vozu (existuje spoustu půjčoven, které půjčují i lepší vozy, zapůjčení vozidla je po domluvě možné i ve vybraných autosalonech) nebo zimní zájezd? Posledním tipem je poukázka na školu čepování. Škol čepování je v celé ČR několik a nabízí různé programy. 

 

Co potěší ženy?

I v tomto případě potěšíte kvalitní kosmetikou či parfémem, ale tyto dárky bývají často ohrané... Ženy určitě neodmítnou a zároveň udělá radost poukaz na wellness pobyt, kde si konečně udělají trošku času pro sebe. Některé ženy, zejména sestry či partnerky, by mohly ocenit i fotoaparáty polaroid, které stylově zachytí důležité momenty. Dále neurazíte ani dárkovým poukazem do restaurace v dané hodnotě, či do divadel. Ženy budou mít radost i z ručně vyrobených dárků, a to jak od vás tak jiných živnostníků, které v této době potřebují pomoct. Můžete nechat vyrobit například nejrůznější šperky přímo na míru. Dalším originálním dárkem jsou bez pochyby nejrůznější produkty s fotografiemi, může se jednat o kalendáře, polštáře, kryty na mobilní telefony, hrníčky atd. 

 

Pevné nervy při vybírání dárků a hezké svátky!

 

Foto: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
KOvářová
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
bayern park