Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

16.06.2024 14:15

Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Tragická nehoda na severním Plzeňsku, při nehodě zemřela žena - FOTKY

30.05.2024 7:52

K tragické nehodě došlo ve středu 29. května před 21. hodinou na silnici 201 u obce Chříč na severním Plzeňsku. Auto narazilo do stromu, na místě zemřela žena, jeden muž je vážně zraněný.

OA Holovousy_0524_HZSPK (1)
OA Holovousy_0524_HZSPK (1)OA Holovousy_0524_HZSPK (2)OA Holovousy_0524_HZSPK (3)OA Holovousy_0524_HZSPK (4)OA Holovousy_0524_HZSPK (5)

Na komunikaci mezi obcemi Chříč a Holovousy zasahovaly všechny složky IZS včetně vrtulníku letecké záchranky. 

„HS Plasy a dobrovolné jednotky z Kralovic a Zvíkovce zasahovaly u dopravní nehody jednoho osobního auta, které narazilo do stromu. Jedna osoba byla odvezena ZZS. Druhé již nebylo možné pomoci, hasiči museli tělo vyprostit," uvedl k nehodě Petr Poncar, mluvčí hasičů.

Řidičce už bohužel záchranáři pomoc nedokázali. Zemřela na místě, muže transportoval vrtulník do nemocnice. „Muže, ročník 1994, transportujeme se středně těžkým zraněním při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín cestou Letecké záchranné služby,“ uvedl Vítězslav Sladký, mluvčí záchranné služby.

„Řidička (1970) jela s osobním vozidlem Volvo ve směru od obce Chříč na obec Holovousy, kdy zřejmě nepřizpůsobila rychlost vozidla při průjezdu levotočivé zatáčky a skončila v levém silničním příkopu, kde narazila bokem vozidla do zrotlého stromu," popsala nehodu mluvčí policie Eva Červenková.

U zemřelé byla nařízena soudní pitva. „Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají kriminalisté z územního odboru Plzeň venkov," dodala mluvčí.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte