QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

01.05.2025 19:13

Složky IZS zachraňovaly odpoledne tonoucího muže

Muž se topil v Berounce v Plzni u sv. Jiří

01.05.2025 10:00

Filipojakubská noc byla v Plzeňském kraji klidná

Hasiči neměli žádný výjezd související s pálením čarodějnic

U obce Borovy skončil osobní automobil mimo silnici - FOTKY

26.09.2024 15:11     26.09.2024 17:38

Ve čtvrtek 26. září došlo v 14:00 k dopravní nehodě na jižním Plzeňsku. Na místě zasahovaly složky IZS.

OA Borovy_0924_HZSPK (3)
OA Borovy_0924_HZSPK (3)OA Borovy_0924_HZSPK (1)OA Borovy_0924_HZSPK (2)

Na silnici 27 u obce Borovy došlo k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla. To skončilo mimo vozovku.

"Jedna osoba skončila v péči ZZS. Zajistili jsme místo nehody a provedli protipožární opatření," uvedl Petr Poncar, mluvčí hasičů.

Na místo události vyrazila zdravotnická výjezdová skupina. “Ošetřili jsme muže ročník 1982, kterého jsme s lehkými poraněními transportovali do nemocnice v Klatovech,” řekl Lukáš Uherek, mluvčí záchranné služby.

Jak k nehodě došlo, popsala Iva Vršecká, tisková mluvčí policie. “Řidič vozidla tovární značky Audi A6 jel ve směru jízdy od obce Borovy na obec Lužany. Během jízdy najel na pravou krajnici, kde narazil do mostní propusti a dále havaroval ve vjezdu k jednomu z domů. Řidič ročník 1982 utrpěl při nehodě zranění a byl převezen do nemocnice k ošetření. Provedená dechová zkouška byla negativní,” popsala mluvčí policie. 

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima