Auto CB ŠKODA nový SUPERB

U Třemošné se střetla dvě auta a cisterna s benzinem

26.10.2012 16:36     26.10.2012 17:30

K vážné dopravní nehodě došlo odpoledne na obchvatu u Třemošné. Havarovala tu dvě auta a cisterna s benzinem. Silnice je zcela uzavřena.

Na obchvatu u Třemošné došlo v pátek 26. října odpoledne k nehodě. Střetla se tu dvě osobní auta a cisterna, která převážela benzín.

"Na místě zasahují všechny složky ISZ, probíhají vyprošťovací práce. Na místě je vrtulník lékařské záchranné služby. Komunikace od Plzně je zcela uzavřena. Z tohoto důvodu je zrušeno plánované cvičení v Plzeňské teplárenské," řekla mluvčí hasičů Pavla Jakoubková. K úniku benzinu z cisterny naštěstí nedošlo, do nemocnice byli transportováni dva zranění. Po otevření silnice je provoz na místě řízen kyvadlově.

K nehodám v tomto úseku dochází často. Na začátku týdne na obchvatu Třemošné zemřel člověk (více zde).

V pátek odpoledne se bouralo i na dalších místech v Plzeňském kraji. Před třetí hodinou došlo k nehodě u Chanovic. Mezi obcí Oselce a Defurovy Lažany sjelo nákladní auto do příkopu.

Na jižním Plzeňsku na obchvatu u odbočky na Dobřany bourala odpoledne dodávka s traktorem. Jezdí se jen levým jízdním pruhem. Na místě zasahuje záchranka a hasiči.

Před čtvrtou hodinou odpoledne došlo k nehodě nákladního a osobního auta v Plzeňské ulici v Plasích. Nehoda je naštěstí bez zranění.

ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT