Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

V Liticích spojují generace! Zábavné odpoledne seniorů a dětí mělo úspěch - FOTKY

12.05.2023 14:10

Zcela novou pilotní akci mají za sebou v plzeňských Liticích. Cílem zábavného opoledne pro seniory a děti zdejší základní školy bylo propojit generace. A to se povedlo.

Litice _akce deti senioři (5)
Litice _akce deti senioři (5)Litice _akce deti senioři (6)Litice akce deti seniori ve skole (1)Litice akce deti seniori ve skole (2)Litice _akce deti senioři (1)Litice _akce deti senioři (2)Litice _akce deti senioři (3)Litice _akce deti senioři (4)

Akce se uskutečnila tento týden v litické základní škole. Senioři společně s dětmi vyrobili spousty krásných výrobků.

Při zábavném odpoledni děti perfektně asistovaly seniorům na jednotlivých výrobních stanovištích. "Trpělivě vysvětlovaly pracovní postupy a výsledky stály za to. Účastníci si domů odnesli krásné květiny s vázičkou, výrobky z drátků, obraz nebo třeba miniknihu," upřesnila místostarostka Veronika Lukešová.

"Nápad se zrodil na začátku roku při jednání s ředitelkou naší základní školy, na kterém jsme byli společně s místostarostkou. Myšlenku paní ředitelky jsme bez váhání podpořili. Za náš obvod si vzala realizaci nápadu za své paní místostarostka Veronika Lukešová a ze spolupráce se školou vznikl tento skvělý program a fajn odpoledne," vysvětlil starosta Litic Michal Hausner, který sám při odpoledni vytvořil pod vedením dětí ze školní družiny několik pěkných výrobků.

Vedení obvodu si akci pochvaluje a plánuje v akcích tohoto typu pokračovat. "Velké díky za spolupráci a realizaci na další vydařené akci obvodu patří 26. ZŠ, dětem, paním družinářkám. Všichni si odpoledne moc užili, určitě budeme realizovat další akce," řekla dále místostarostka.

foto: MO Plzeň 6

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství