V Nezvěsticích dokončují první část kruhového objezdu. Chystá se druhá etapa

03.07.2025 11:47

Na příjezdu do Nezvěstic vzniká nová okružní křižovatka. Ředitelství silnic a dálnic aktuálně dokončuje první polovinu stavby, na kterou naváže další etapa. 

stavba kruhového objezdu Nezvěstice_0725_ŘSD (2)
stavba kruhového objezdu Nezvěstice_0725_ŘSD (2)stavba kruhového objezdu Nezvěstice_0725_ŘSD (1)

Výstavba nové okružní křižovatky na příjezdu do Nezvěstic se posouvá do další fáze. Aktuálně finišují práce na první polovině křižovatky. Další etapa má podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) odstartovat v polovině července.

„Před dokončením je výstavba první poloviny nové okružní křižovatky na příjezdu do Nezvěstic na silnici I/19. Stavba druhé poloviny křižovatky by měla začít v polovině července,“ informuje aktuálně ŘSD.

Výstavba nové křižovatky je součástí širší rekonstrukce příjezdové silnice do města. V předchozích stavebních sezonách už prošly úpravami úseky v centrální části obce a také silnice ve směru od Plzně až k železničnímu podjezdu.

V letošním roce bude celá stavba dokončena vybudováním nového kruhového objezdu na vjezdu do Nezvěstic ve směru od Plzně. 

Stavba přináší také dopravní omezení. Práce na první polovině nové křižovatky omezují provoz na příjezdu do obce, kde je doprava vedena kyvadlově jedním jízdním pruhem. 

„Po zahájení další etapy zůstane na hlavním tahu zachován kyvadlový provoz,“ informuje ŘSD.

Foto ŘSD

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT