QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

18.09.2025 15:02

Nehoda na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje

Na silnici 20/I téměř na hranici Plzeňského a Karlovarského kraje havarovalo jedno osobní auto. "Jednu osobu vyprostili hasiči z Mariánských Lázní. Dopravu řídíme kyvadlově," řekl mluvčí hasičů Petr Poncar. 

Zásah v areálu Škodovky. Dopravní nehoda si vyžádala zásah záchranářů - FOTKY

22.05.2025 12:38

Ve čtvrtek dopoledne došlo v areálu Škoda Plzeň na Jižním předměstí k dopravní nehodě osobního auta a dodávky s elektrickým pohonem. Nehoda si vyžádala zásah všech složek IZS.

OA DOD Škodovka_0525_HZSPK (1)
OA DOD Škodovka_0525_HZSPK (1)OA DOD Škodovka_0525_HZSPK (3)OA DOD Škodovka_0525_HZSPK (2)

Ve čtvrtek 22. května kolem 11:20 došlo v areálu Škoda Plzeň na místní komunikaci k dopravní nehodě. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

„Jedná se o dopravní nehodu osobního automobilu a dodávky, která je na elektrický pohon. U tohoto vozidla byly odpojeny všechny elektrické zdroje. Na místě zraněné osoby v péči ZZS,“ uvedl Michal Holeček, mluvčí hasičů.

Hasiči na místě dále zajistili únik provozních kapalin. „Uniklou kapalinu jsme zasypali sorbentem,“ dodal Holeček.

Nehoda si vyžádala zranění. „Muže, ročník 2000, transportujeme ve stabilizovaném stavu s podezřením na středně těžké zranění v oblasti hlavy do zdravotnického zařízení. Z místa ještě transportujeme do zdravotnického zařízení muže ročník 1964, s lehčím zraněním v oblasti hrudníku," sdělil Martin Štěpán, mluvčí záchranné služby.

Přesné příčiny a okolnosti nehody šetří Policie ČR.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Předplacený servis ŠKODA