10.04.2026 19:01
10.04.2026 13:28 10.04.2026 17:50
HC Škoda Plzeň má jasno. Trenérský štáb v čele s Jandačem pokračuje
10.04.2026 11:07
Jeden z nějvětších výkonů na světě... Planetárium v Plzni má novou techniku
Techmania Science Center představila technologický upgrade ve svém 3D Planetáriu a QAP byl u toho!
Auto srazilo školáka v Purkyňově ulici! Skončil v nemocnici
Nehoda, při které došlo ke střetu auta s chlapcem, se odehrála ve středu ráno v Purkyňově ulici. Policie příčiny nehody stále šetří. Školáka musela odvézt sanitka do nemocnice.
Zásah nejen policie, ale také záchranky si vyžádala nehoda, ke které došlo ve čtvrtek ráno v Purkyňově ulici v Plzni. Auto tam srazilo školáka, který skončil v péči lékařů. Nakonec byl převezen se zraněním do nemocnice. Příčiny nehody jsou stále v šetření.
K nehodě došlo krátce po 8. hodině ranní. "Policisté přijali oznámení od Zdravotnické záchranné služby o nehodě, při které došlo ke sražení chodce autem v Purkyňově ulici. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem," řekla k nehodě mluvčí policie Hana Štefflová.
Záchranáři na místě ošetřili školáka, následoval ale také převoz do nemocnice. "11letého chlapce jsme převáželi s úrazem dolní končetiny do Fakultní nemocnice Plzeň," potvrdila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.
Přesné příčiny nehody jsou v šetření. Stále není jasné, jestli riskoval školák nebo řidič osobního vozu.
FOTO: ilustrační