14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Auto vylétlo na rovném úseku ze silnice! Řidička skončila v nemocnici, FOTO
Nehoda mezi Radobyčicemi a Útušicemi skončila zásahem policie, hasičů, ale také záchranky. Řidička na rovném úseku z nezjištěných příčin doslova vylétla s autem ze silnice. Auto je téměř "na odpis".

Nehoda se odehrála ve středu na silnici mezi Radobyčicemi a Útušicemi. Ze zatím nezjištěných příčin řidička nezvládla jízdu na naprosto rovném úseku a s autem vylétla ze silnice. Auto nejprve narazilo do stromu a následně se převrátilo na střechu. Řidičku museli vyprošťovat hasiči.
K nehodě došlo u Útušic na silnici od Radobyčic. "Za Radobyčicemi ve směru na Útušice hasiči ze Slovan pomocí rozpínáku odtrhli dveře osobního auta a vyprostili zraněnou osobu a podezřením na těžké poranění. Společně se Zdravotnickou záchrannou službou následně transportovali ženu do sanitky. Z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny," popsala zásah mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.
Příčiny nehody jsou stále v šetření. "Řidička osobního vozu, ve kterém cestovala sama, z dosud nezjištěných příčin vyjela na rovném úseku mimo vozovku. Následně narazila s autem do stromu a vozidlo se převrátilo na střechu," popsal průběh nehody mluvčí policie Jan Koželuh s tím, že ženu transportovala záchranka do nemocnice v Plzni.
I přes zranění se nicméně žena mohla podrobit dechové zkoušce na alkohol. "Dechová zkouška byla negativní," dodává policejní mluvčí.
Auto po nehodě je téměř zdemolované.
FOTO: ilustrační