QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
07.04.2026 6:54
07.04.2026 8:18
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
České dráhy nabízejí zvýhodněné parkování v blízkosti plzeňského hlavního nádraží
31.05.2015 17:18
Plzeň je po Praze, Pardubicích a České Třebové čtvrtým městem, kde je možné využívat službu ČD Parking. ČD Parking nabízí v docházkové vzdálenosti od nádraží non-stop hlídané parkoviště za zvýhodněnou cenu.
Cestujícím, kteří využijí k cestě z Plzně vlaky Českých drah a zakoupí si jízdenku na vzdálenost minimálně 100 kilometrů v jednom směru, je určena nová služba ČD Parking.
Díky ní můžou až na 24 hodin zaparkovat za 99 Kč v blízkosti plzeňského hlavního nádraží v Garážích Plzeň (U Ježíška) a dál pokračovat vlakem například na jednodenní služební cestu či výlet. Stejnou výhodu budou mít také držitelé In Karet s aplikací IN 100 a IN Business a cestující s Kilometrickou bankou, mezinárodními jízdenkami, Celodenními nebo Skupinovými víkendovými jízdenkami.
Vlaky Českých drah využívá velký počet cestujících a po celou dobu modernizace stanice Plzeň hlavní nádraží je jak přímo před výpravní budovou, tak v blízkém okolí stavby obtížné zaparkovat. Právě tito cestující službu ČD Parking uvítají, neboť ta jim nabízí v docházkové vzdálenosti zhruba 300 metrů non-stop hlídané parkoviště.
FOTO: ilustrační
SDÍLEJTE ČLÁNEK