05.06.2025 14:00
05.06.2025 9:35
Kam o víkendu na akce v Plzeňském kraji?
04.06.2025 12:14
Krutost bez svědomí. V Holýšově někdo vyhodil koťata do kontejneru
Nehody v regionu! U Přeštic vylétlo auto ze silnice
Mokré silnice dávají řidičům opět zabrat. Od rána se řešilo už několik nehod. V Plzni došlo hned ke dvěma hromadným nehodám. U Přeštic musela zasahovat i záchranka!

Mokré silnice opět zradily řidiče po celém regionu. Od rána se v celém Plzeňském kraji řešila série nehod. V Plzni zkomplikovaly provoz hned dvě hromadné nehody. Nejhorší následky ale měla nehoda u Přeštic, kam musela vyjet i záchranka.
Řidiči opět nezažívají zrovna "pohodový" den za volantem. Od rána musela policie vyjíždět už k řadě nehod. V Plzni se hned po 7. hodině srazila tři auta v sadech Pětatřicátníků a zablokovala i provoz tramvají v Solní ulici. Hromadná srážka tří aut se následně odpoledne musela řešit na dalším hlavním tahu, a sice v ulici U Prazdroje. Naštěstí v těchto případech nedošlo ke zranění.
Naopak záchranka musela vyjíždět odpoledne v Přešticích na jižním Plzeňsku. "Na silnici z Přeštic směrem na Nepomuk došlo k havárii osobního vozu. V autě cestovali dva muži a jedna žena. Právě žena utrpěla při nehodě zranění a Zdravotnická záchranná služba ji převezla do nemocnice. Alkohol byl u řidiče vyloučený dechovou zkouškou," popsala mluvčí policie Ivana Jelínková.
Příčiny nehody jsou sice stále v šetření, nicméně to vypadá, že řidič nezvládl řízení a na mokré silnici dostal smyk. těsně před malým mostem u zatáčky tak vylétlo auto mimo komunikaci.
Nehody během odpoledne zkomplikovaly provoz také na hlavním tahu I/27 u Horní Lukavice, na severním Plzeňsku pak u mladotic a v Plasích v Plzeňské ulici.
FOTO: ilustrační