Řidič urazil dveře auta a ujel! Policie hledá svědky nehody

03.08.2015 8:01

Policie shání svědky dalších nehod, od kterých řidiči ujeli. V jednom případě dokonce neznámý řidič s autem urazil otevřené dveře jiného vozu. Byli jste svědky nehod? Ozvěte se!

Nehoda Štefánikova Plzeň _foto QAP_CZ (8)

Policie v současné době řeší dvě nehody, ke kterým došlo v Rokycanech a řidiči od nich ujeli. V jednom případě dokonce řidič urazil zadní dveře zaparkovaného vozu, v dalším případě zase řidič na parkovišti narazil do auta, které odlétlo na další zaparkovaný vůz. Policie hledá svědky nehod.

Obě nehody se odehrály v průběhu července v Rokycanech. K jedné z nehod došlo v rozmezí od 11. hodiny dopolední 7. července do 10. hodiny dopolední 27. července v Havlíčkově ulici na parkovišti před Českou pojišťovnou. "Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem najel do zaparkovaného osobního automobilu tovární značky Škoda Fabia, které se následkem toho posunulo vpřed a narazilo do dalšího zaparkovaného vozidla. Neznámý řidič z místa dopravní nehody ujel. Škoda na osobním vozidle Škoda Fabia byla vyčíslena na 30 000 korun," popsala mluvčí policie Hana Kroftová.

Další nehoda se stala 28. července v Raisově ulici krátcé po 5. hodině ranní. "Před vchodem čp. 824 zaparkoval poškozený své vozidlo značky Ford Fusion při pravém okraji komunikace, při vykládání zavazadel u pátých dveří nechal pootevřené levé zadní dveře vozidla a v inkriminovanou dobu neznámý řidič s největší pravděpodobností ve vozidle značky Škoda Fabia světlé barvy při projíždění vylomil levé zadní dveře od Fordu. Následně projíždějící řidič z místa nehody ujel, aniž by zastavil," přidává další nehodu policejní mluvčí.

Svědci se mohou dostavit buď osobně na Dopravní inspektorát v Rokycanech nebo mohou volat na telefonní číslo 974 335 259.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima