08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Ke střetu tří osobních automobilů došlo v neděli 8. února krátce po poledni u obce Všeruby. Zraněný řidič a jeho dítě byli přepraveni k ošetření do nemocnice.
K dopravní nehodě tří osobních automobilů došlo krátce po dvanácté hodině v neděli 8. února nedaleko obce Všeruby.
"Na místě došlo ke střetu osobního vozidla Renault a osobního vozidla Citroen, které jely ve stejném směru, přičemž osobní vozidlo Renault se po střetu odrazilo na protijedoucí vozidlo tovární značky Superb," informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová. Naštěstí vozidlo Superb jelo sníženou rychlostí, jelikož zastavovalo.
Při nehodě se zranil řidič a dítě. "Na místě došlo ke zranění řidiče vozidla Renault a jeho spolujedoucího dítěte. Oba byli přepraveni vrtulníkem k dalšímu ošetření do nemocnice," doplnila Brožová. U řidiče Renaultu byl nařízen odběr krve, řidiči obou dalších vozidel se na místě podrobili dechové zkoušce, která byla negativní.
Doprava byla na místě po část odpoledne řízena kyvadlově. Příčiny nehody samotné jsou doposud stále v šetření policistů.
FOTO: ilustrační