31.05.2025 20:06
Na Plzeňsku proběhla jízda historických vozidel
Podívejte se na fotky
31.05.2025 20:06
Podívejte se na fotky
31.05.2025 13:28
31.05.2025 8:40 31.05.2025 11:53
Pokud jedete ulicí od Kalikovského mlýna a chcete se napojit na Přemyslovu, kde jezdí tramvaj č. 2, máte smůlu. Kalikova je zcela uzavřena. Vypadá to tady trochu zmateně, ale fronty tu nejsou. Ty občas vzniknou až u Plazy, kam se auta vrací.
Pokud jezdíte ulicí Kalikova u Kalikovského mlýna, jistě už víte, že je tady další z uzavírek. Provádí se tady stavební práce na vodovodním řadu. Kdo o uzavírce neví, je překvapen.
Značena uzavírka Kalikovy ulice zrovna extra není. Když jedete od Plazy, zjistíte, že projet na hlavní Přemyslovu, kde jezdí tramvaj č. 2, nejde až na místě. Uzavírka kvůli obnově vodovodního řadu potrvá do 28. října letošního roku. Objížďka vede přes Křimice nebo okolo ZOO. Průjezd kolem obchodního centra Plaza zůstává zachován. Provoz MHD, linkové dopravy a IZS zůstane také zachován.
Jelikož ale ne každý potřebuje využít objížďku, dochází občas k tomu, že tady narazíte na řidiče, kteří se u zákazu vjezdu otáčejí v křižovatce před Kalikovským mlýnema vrací se k Plaze. Tady se pak nárazově tvoří u semaforu na výjezdu od obchondího centra fronty.
Aby toho nebylo málo, u Plazy je trošku zmatek i bez této uzavírky. Parking na venkovním parkovišti je totiž omezen závorou a platí se tady, více čtěte zde.