07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Plzeňské Divadlo pod lampou uvádí v pondělí 6. prosince cestopisný pořad Travelling - Indie. O svém několikaměsíčním pobytu v Indii bude vyprávět Štěpán Pastule - dobrovolník z projektu Sluneční školy, který vyučoval zanskarské děti. Jak se žije ve výšce 4 200 metrů nad mořem?
Pondělí 6. prosince si můžete zpestřit návštěvnou cestopisného pořadu v Divadle pod lampou. O svých zážitcích z Indiie, kde pracoval jako učitel, bude vyprávět Štěpán Pastula.
Pořad Travelling - Indie přiblíží několik měsíců dlouhý pobyt Štěpána Pastuly daleko od civilizace. Jak se žije ve výšce 4 200 m. n. m., izolován od civilizace, s omezenými zdroji, obklopen budhistickou kulturou? Jaké je to býti učitelem zanskarských dětí a ředitelem indických učitelů? Na tyto a jiné dotazy vám odpoví Štěpán Pastula, který také poví více o projektu Sluneční školy. Vstupenku na pořad koupíte za 50 korun, začátek je v 19 hodin.