Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

22.05.2024 20:15

Osobní auto se střetlo s cyklistou v centru Klatov

Záchranná služba transportovala cyklistu do nemocnice se středně těžkým zraněním

Oční ordinace EUC Kliniky Plzeň rozšiřuje péči o dětské pacienty

08.09.2023 7:21

Na aktuální nedostatek očních lékařů, kteří se věnují dětským pacientům, reaguje EUC Klinika Plzeň se sídlem na Denisově nábřeží 4. Od 1. října t. r. proto nabízí možnost očního vyšetření u dětí od 3 let věku.

Oční EUC Klinika PLZEN QAP (1)
Oční EUC Klinika PLZEN QAP (1)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (2)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (3)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (4)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (5)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (7)Oční EUC Klinika PLZEN QAP (6)

„Praxe ukazuje, že nepodchycená nebo pozdě zjištěná oční vada u malých dětí a dětí předškolního věku představuje pro jejich další rozvoj významnou komplikaci,“ říká oftalmoložka MUDr. Michaela Šašková z EUC Kliniky Plzeň.

V rámci péče o dětské pacienty nabízíme vyšetření jak zánětů předního i zadního segmentu oka, vyšetření při alergických očních projevech, vyšetření očního pozadí (diabetes I. typu), tak i preventivní vyšetření dětí s pozitivní rodinnou anamnézou, jakou je tupozrakost, refrakční vada nebo strabismus (šilhání).

„Návštěvu v naší ambulanci doporučuji i v případech, kdy při screeningovém vyšetření, např. v rámci docházky do mateřské školy, je dítěti zjištěn hraniční nebo patologický výsledek nebo si dítě stěžuje na bolesti hlavy. Většina včasně podchycených očních vad je řešitelných, důležité je odborné vyšetření v co možná nejútlejším věku – refrakční vady u dětí dokážeme vykorigovat, využíváme i moderního řešení myopie díky brýlovým čočkám Miyosmart,“ dodává oční lékařka MUDr. Michaela Šašková.

EUC Klinika Plzeň

EUC Klinika je jednou z největších sítí ambulantních klinik v ČR. Kliniku můžete navštívit i v Plzni.
KONTAKT:
Denisovo nábřeží 1000/4
Plzeň 301 00
recepce.plzen@eucklinika.cz
www.euc.cz

Pokud máte podezření, že oči nebo zrak Vašeho dítěte nejsou úplně v pořádku, neváhejte – kontaktujte EUC Kliniku Plzeň a objednejte se na vyšetření.

Oční ordinace pro dětské pacienty funguje každou středu od 1. 10. 2023.

Objednávky na tel.: 378 218 111 (recepce)

 

foto: EUC klinika

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
EUC