03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
"Chceme postoupit," řekl dánský trenér před zápasem s Plzní
Plzeňské fotbalisty čeká v úterý 16. srpna utkání s FC Kodaň. Den před utkáním, v pondělí 15. srpna se v Dánsku na tiskové konferenci trenér domácích Rolad Nilsson netajil tím, že jejich cílem je postup a opak by byl velkým zklamáním.
Dánský FC Kodaň je soupeřem FC Viktoria ve 4. předkole Ligy mistrů, které se hraje v úterý 16. srpna v Dánsku. Trenér domácích to považuje za výhodu.
Trenér Kodaně Rolad Nilsson, který na předzápasové tiskové konferenci před novináře předstoupil jako první, řekl, jediným cílem jeho týmu je postup do základní skupiny Ligy mistrů. "Jsme si vědomi, že Plzeň má kvalitní kádr, což dokázala v předcházejících zápasech. Hráči jsou technicky i rychlosntě lépe vybavení než byl náš předcházející soupeř – Shamrock. Žádného z protihráčů bych však vyzdvihovat nechtěl, neboť zítřejší zápas může vyjít některému jinému. Naším jediným cílem i nadále zůstává postup," odpověděl na dotaz ohledně na porovnání plzeňského týmu a Shamrocku. "Kdybychom nepostoupili, bylo by to velké zklamání."
Nilsson také řekl, že pro jeho tým hraje ten fakt, že má větší zkušenosti s touto fází soutěže. "Výhodou by mělo být i to, že první zápas hrajeme na domácím hřišti."
Tým Kodaně bude podle slov hlavního trenéra pro zítřejší utkání, které začíná na stadionu Parken ve 20.45 hodin, kompletní. "Všichni hráči jsou zdrávi," dodal.
Zdroj: FC Viktoria Plzeň