03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Copa del Sol: Viktoriáni opět prohráli
Ve svém druhém utkání na turnaji Copa del Sol se Viktoria Plzeň utkala s rumunským týmem FC Sportul Studentesc. Poslední tým rumunské ligy dokázal ve druhém poločasu zápas otočit a zvítězit 4:1.

Ani ve druhém utkání na turnaji Copa del Sol ve Španělsku se fotbalistům FC Viktoria Plzeň nedařilo. S rumunským FC Sportul Studentesc prohráli v úterý 1. února 1:4, přitom ještě v poločase vedli 1:0.
FC Sportul Studentesc – FC Viktoria Plzeň 4:1 (0:1)
V prvním poločasu se ve 32. minutě trefil Michal Ďuriš a poslal svůj tým do jednobrankového vedení. Ve druhé části byl nejprve v 61. minutě vyloučen Daniel Kolář a soupeř poté dvakrát skoroval v průběhu dvou minut. Další dvě branky přidali Rumuni v poslední desetiminutovce.
FC Viktoria Plzeň: Ticháček (70. Houdek) - Rajtoral, Ševinský, Brezinský (46. Hájovský), Jiráček (83. Dvořák) - Trapp, Kolář, Bakoš (70. Krmenčík) - Petržela (70. Štípek), Ďuriš (70. Mandula), Fillo.