16.10.2025 14:15
16.10.2025 13:10
Muž z Plzně je několik dní nezvěstný. Pátrají po něm policisté
16.10.2025 12:29
Díra na Americké zůstává. Další blokace aktivistů i bouřlivá debata na zastupitelstvu!
Demonstrace za rekonstrukci fotbalového stadionu klepe na dveře
Ve středu 15. září se chystá na náměstí Republiky v Plzni demostrace za rekonstrukci fotbalového stadionu ve Štruncových sadech. Svolali ji fanoušci Viktorky, kteří chtějí také předat vedení města petici s podpisy pro rekonstrukci.
Na středu 15. září od 16 hodin je plzeňskými fanoušky Viktorky svolána demonstrace za rekonstrukci stadionu ve Štruncových sadech. Přijďte podepsat osud stadionu.
Setkání na náměstí Republiky, kde chtějí fanoušci v čele s Romanem Bakalou předat vedení Plzně petici za rekonstrukci stadionu, začne o něco dříve. Ještě před 16. hodinou budete moci svým podpisem rozšířit řadu těch, kteří by uvítali v Plzni pořádný stadion, na kterém by se dal hrát i evropský fotbal. Petici dosud podepsalo více než 1400 lidí.