14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Disciplinární komise FAČR zahájila vyšetřování možného ovlivnění zápasu FK Baumit Jablonec - FC Viktoria Plzeň
QAP.cz vám přináší oficiální prohlášení plzeňského fotbalového klubu k možnému ovlivnění ligového zápasu minulého ročníku Gambrinus ligy.
Plzeňský fotbalový klub bere na vědomí oznámení disciplinární komise o zahájení disciplinárního šetření možného ovlivnění ligového zápasu z minulého ročníku s Jabloncem. A ve čtvrtek 15. listopadu se prostřednictvím tiskového mluvčího Pavla Pillára k situaci oficiálně vyjádřil.
"FC Viktoria Plzeň vzala na vědomí dnešní vyjádření Disciplinární komise FAČR o zahájení disciplinárního šetření v případu možného ovlivnění ligového utkání minulého ročníku Gambrinus ligy FK Baumit Jablonec – FC Viktoria Plzeň. Viktoria Plzeň se zcela zásadně distancuje od možného spojení či nařčení z ovlivňování zápasů nebo rozhodčích. Stejně tak vylučuje jakékoliv spojení s osobou zmíněného Martina Svobody, který nebyl nikdy zaměstnancem ani externím spolupracovníkem našeho klubu."
"Zájmem Viktorie Plzeň, především pak směrem k jejím partnerům a fanouškům, je co možná nejrychlejší vyřešení celé kauzy, která vrhá na celý český fotbal v očích široké veřejnosti velmi negativní obraz. Jsme připraveni plně spolupracovat s Policií ČR či Disciplinární komisí FAČR tak, aby byl případ pečlivě vyšetřen."