08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Olomoucká Sigma historicky poprvé získala domácí pohár. Porazila Spartu. Fanoušci obou táborů dali plzeňské Doosan Areně pořádně zabrat. Dva olomoučtí byli zatčeni ještě před zápasem. Koukněte na fotky.
Olomouc potvrdila, že se jí daří, když ve středu 2. května získala v Plzni historicky poprvé domácí pohár. Sigma si odvezla z poněkud poničené Doosan Areny Pohár České pošty.
Olomouci se evidentně na plzeňském trávníku daří. Spartu porazila jedinou brankou, kterou vsítil Michal Vepřek na začátku druhého poločasu. Sparta byla ve finále domácího poháru už podeváté a počtvrté odešla s prázdnou.
Zápas, který sledovalo zhruba 8 000 diváků, posunul Sigmu Olomouc do 3. předkola Evropské ligy.
Stadion je po středečním duelu asi ještě v šoku, fanoušci obou klubů řádili. Dva olomoučtí ve věku 20 a 24 let dokonce zatkla policie ještě u nádraží, kam dorazil speciální vlak z Olomouce. Více čtěte zde. Zahanbit se nenechali ani Sparťané. O tom, jak fanoušci řádili svědčí fotografie.
Po zápase zatkli policisté na Rokycanské tři muže ve věku 25, 26 a 39 let z okolí Prahy, kteří ničili značky, koš a jednu značku přenesli na silnici. "Policisté je vyzvali k orientační dechové zkoušce a přístroj naměřil u nejmladšího 2,04 promile, u 26letého 1,31 promile a nejstarší nadýchal 1,83 promile alkoholu. Policisté muže zajistili a věc budou řešit jako přestupek proti majetku a proti veřejnému pořádku," sdělila mluvčí policistů Martina Korandová.
foto: Pavel Němeček orfoto.cz