08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Pavel Horváth se blýskl hlavně skvělým výkonem v ostře sledovaném zápase Viktorie Plzeň s Jabloncem, je v úžší nominaci na Hráče měsíce října
Kapitán plzeňských fotbalistů Pavel Horváth je mezi trojicí nominovaných na Hráče měsíce října. Vítěze dalšího pokračování nové ankety pořádané Ligovou fotbalovou asociací, budou moci fandové vybrat z trojice Pavel Horváth(známý miláček tribun a plzeňský špílmachr), Vít Beneš(Baumit Jablonec) a Václav Kadlec(Sparta Praha).
V užší nominaci na Hráče měsíce října je tak jeden útočník, jeden obránce a jeden záložník. V průběhu měsíce října byla odehrána jen tři kompletní ligová kola a do čela tabulky se dostal Jablonec, který má mezi nominovanými svého zástupce. „Nebýt Benešova gólu v zápase v Plzni, na prvním místě by teď nebyl,“ vysvětluje přínos ofenzivně naladěného zadáka ze severu Čech jeden z porotců, Filip Saiver.
Také plzeňský kapitán Horváth si o místo mezi nominovanými řekl především svým skvělým výkonem v ostře sledovaném duelu Západočechů s Jabloncem. Na ten dokázal navázat v dohrávce 12. kola v Českých Budějovicích.
U Kadlece pak byla oceněna zlepšená forma a práce pro mužstvo. „Dostal se do herní pohody a prosazuje i se střelecky,“ chválí sparťanského mladíka bývalý hráč Letenských Jiří Novotný.
Od dnešního dne se do ankety Hráč měsíce října mohou zapojit fotbaloví fanoušci na internetové stránce www.hracatrenermesice.cz. Hlasování potrvá týden a po jeho skončení bude oznámeno jméno vítěze.