Miloš Brezinský opouští Viktorku

22.09.2011 10:15

Sedmadvacetiletý obránce Miloš Brezinský odchází na poslední chvíli na hostování z Viktorky. Posílí tým Českých Budějovic, kterému se v současné době moc nedaří.

Miloš Brezinský

Stopper Miloš Brezinský na poslední chvíli ještě opouští kabinu úřadujícího mistra ligy. Jde hostovat do týmu Českých Budějovic, kterým by měl pomoci v ligovém udržení.

Slovenský obránce se zatím moc k míči v Plzni nedostal. Zahrál si ve vítězném duelu SYNOT TIP Superpoháru proti Mladé Boleslavi nebo při postupu Viktorie do třetího kola poháru Ondrášovka Cup přes Karlovy Vary. V Gambrinus lize odehrál pouze druhý poločas při tříbodovém duelu na hřišti pražské Dukly.

Hostovat bude Brezinský v Českých Budějovicích do konce sezony, ale Viktoria bude mít možnost si ho stáhnout zpět během zimní pauzy. V následujícím duelu s Jihočechy ale urostlého stoppera neuvidíte, kluby se dohodly, že v 8. kole domácí soutěže nenastoupí.

"Miloš je velmi kvalitní obránce, ale v současné konkurenci ve Viktorii na místu stopera by se dostával na hřiště jen velmi nepravidelně," vysvětluje situaci manažer klubu Adolf Šádek s tím, že takovýto mladý fotbalista ale potřebuje hrát. "České Budějovice o něj projevily intenzivní zájem a já pevně věřím, že to bude úspěšná spolupráce pro všechny strany. V Plzni však určitě Miloš neřekl poslední slovo," myslí si Šádek.

foto: FC Viktoria Plzeň

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT