06.06.2025 15:05
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
06.06.2025 14:29
Záchranáři zpět na Hracholuskách. Bezpečnost u vody hlídají už 16. sezónu
MS 2010 výsledky čtvrtečních zápasů
Přinášíme Vám výsledky čtvrtečních zápasů na MS 2010 v Africe.
Francie - Mexico 0:2
Francouzi se zatím na mistrovství světa moc neukázali. Čtvrteční zápas se jim vůbec nevydařil, když Mexicu nedokázali dát jediný gól. Mexičané si obě branky schovali až na druhý poločas. První gól dal v 64. minutě Javier Hernandéz, druhý poslal do francouzské branky v 79. minutě Cuauhtémoc Blanco. Francii čeká v úterý Jihoafrická republika, Mexico se ten samý den utká s týmem Urugauye.
Argentina - Jižní Korea 4:1
Favorizovaná Argentina nenechala nikoho na pochybách, ale s vydatnou pomocí Korey. Ta si totiž nešťastně už v 16. minutě dala vlastní gól, o který se postaral Pak Čchu-jong. O všechny tři zbývající míče do sítě Korey se postaral Gonzalo Hiquaín! Ano, mistrovství světa zažilo první hattrick! (33., 76. a 80. minuta). Korejci bojovali, ale podařilo se jim dát Argentincům jedinou branku ve 45. minutě, zásluhou I Čong-jonga a nestačilo mnoho a v 58. minutě mohli srovnat, míč se ale jen otřel o branku bokem.
Řecko - Nigérie 2:1
Fotbalisté Nigérie měli ve čtvrtek smůlu. Nad Řeckem vedli, herně byli výrazně lepší a přesto prohráli. Dělali totiž chyby. V 16. minutě dala Nigérie svůj první a poslední gól zásluhou Kalu Uche. Pak se africkému týmu přestalo dařit, jakoby je štěstí opustilo. Řekové jim do branky poslali míč ve 44. minutě (Dimitris Salpingidis) a do vedení se dostali ve druhém poločase gólem Vassilise Torosidise v 71. minutě. Pak už Nigerijci situaci nezvrátili.