14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Pavel Horváth a Marián Čišovský míří "za pult"
Ve fanshopu plzeňské Viktorie najdou fanoušci v úterý 16. října "za pultem" kapitána plzeňské Viktorie Pavla Horvátha a stopera Mariána Čišovského. Ti s fanoušky setrvají do 18.00 hodin.

Kapitál plzeňské Viktorie Pavel Horváth a jeho fotbalový souputník Marián Čišovský míří "za pult", konkrétně tedy za pult fanshopu. Jako obsluha se fanouškům představí v úterý 16. října od 17.30 hodin.
Kapitán viktoriánů spolu se slovenskou stálicí na stoperské pozici budou fanouškům k dispozici pro tradiční autogramiádu i společné fotografie, vedle toho také představí novou kolekci produktů navázaných na Evropskou ligu.
Při úterním setkání s oběma viktoriány si fanoušci budou moci zajistit také vstupenky na Jablonec, prodej lístků na duel se Severočechy již běží na všech tradičních distribučních kanálech.
Pavel Horváth s Mariánem Čišovským setrvají s fanoušky do 18 hodin, v následujících týdnech je pak vystřídají také další zástupci plzeňské fotbalové kabiny.