30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Plzeňské náměstí hnalo Viktorku k výhře! MÁME FOTKY!!!
Plzeňské náměstí Republiky se proměnilo opět ve fotbalový kotel. Velkoplošnou projekci si v centru města nenechaly ujít stovky fanoušků. Oslavy postupu Viktorky nabraly pořádné obrátky!
Fotbalová Viktorka slaví postup do třetího předkola Ligy mistrů. Po tom, co zdolala bosenský Željezničar, je jasné, že plzeňské mistry čekají další důležité boje. Velkoplošnou projekci na náměstí Republiky znovu připravilo rádio Kiss Proton a v centru města si podívanou nenechaly ujít stovky fanoušků.
Program před projekcí odstartoval už zhruba hodinu před začátkem duelu a fandové si to užili na plné pecky. Nechyběly tváře pomalované válečnými barvami Viktoriánů, šály a fandění na víc jak sto procent. A vyplatilo se. Davy fanoušků pak mohly oslavovat postup plzeňských fotbalistů do třetího předkola Ligy mistrů.
Další důležitý duel se tak odehraje už na konci července. Viktorku v nadcházejícím předkole čeká estonský mistr JK Nomme Kalju. V prvním zápase se Viktoriáni postaví na hřiště soupeře, a to 30. nebo 31.srpna. Odveta se pak bude hrát o týden později v plzeňské DOOSAN aréně.
FK Željezničar Sarajevo – FC Viktoria Plzeň 1:2 (1:2) -více zde
FOTO: Pavel Němeček, orfoto.cz