06.06.2025 15:05
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
06.06.2025 14:29
Záchranáři zpět na Hracholuskách. Bezpečnost u vody hlídají už 16. sezónu
Poslední ligový zápas Viktorie: Uhrina mrzí nevyužité šance
Poslední ligový zápas s pražskými Bohemians skončil pro plzeňské fotbalisty remízou 0:0. Bodový zisk Bohemians potěšil, trenér Viktorie Uhrin ovšem litoval nevyužitých šancí.

Poslední ligové utkání plzeňské Viktorie v této sezóně přineslo do tabulky bod za remízu s Bohemians Praha 1905. I přesto, že v zápasu byla Viktorie lepší, ze svých šancí gólový zisk nevytěžila.
"Měli jsme čtyři dobré šance a ani jednu nevyužili. To mě mrzí, protože jsme sem jeli vyhrát. Ale tak to je, to je fotbal. Na koncovce budeme muset během přestávky zapracovat," říká trenér Dušan Uhrin.
Na hřiště pražských Bohemians dorazili ve viktoriánském dresu pouze tři obránci a to Limberský, Procházka a Hubník. Hubník v průběhu zápasu musel vystřídat, a tak si roli obránce vyzkoušeli také Kovařík a v druhé půli Ďuriš.
"S obranou jsem maximálně spokojený. Domácí jsme nepustili do jediné větší šance. Na to, v jak nepříjemné situaci jsme byli před zápasem, to kluci zvládli na jedničku," dodává kouč Uhrin.
Bohemka hrála v zápase s Plzní o udržení v první lize, šlo ji tedy o hodně a bodový zisk ji k udržení stačil.
"Bohemce gratuluju. Fanoušci domácí hráče podporovali celý zápas a teď si budou užívat oslavy. Jinak jsem rád, že už je jaro za námi. Bylo to náročné a všichni se těšíme na pár dní volna. Pak se vrhneme do přípravy na novou sezónu, ve které budeme chtít být co nejvíc úspěšní," uzavírá Uhrin.
FOTO: FC Viktoria Plzeň