07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V pátek 11. listopadu se fotbalový výběr trenéra Bílka utká s Černou Horou. Vypadá to, že v týmu opadla marodka a tak bude proti soupeři v plné síle včetně brankáře s maskou.
V pátek 11. listopadu čeká fotbalovou reprezentaci na letenské pláni v Generali Areně zápas s Černou Horou. Trenér Bílek bude mít podle všeho k dispozici celý kádr, marodka se docela vyprázdnila.
V reprezentaci ani nyní nechybí viktoriáni Daniel Kolář, Václav Pilař, Petr Trapp a Milan Petržela. Jinak celý kádr by měl mít trenér Michal Bílek k ruce, protože marodka se vyprázdnila. Na trénink dorazil už i Milan Baroš a Petr Čech, který si přivezl z Milana novou masku na svůj zraněný noc.
K barážovému utkání proti Černé Hoře nastoupí naši fotbalisté v nových a vylepšených dresech od Pumy.
Komise rozhodčích UEFA rozhodla, že první barážové utkání v Praze mezi Českou republikou a Černou Horou řídí v Praze hodin rozhodčí z Anglie. Hlavním je zkušený čtyřicetiletý Martin Atkinson, prvním asistentem je Peter Kirkup, druhý praporek bude mít v ruce Michael Mullarkey a čtvrtým rozhodčím byl nominován Andre Marriner.
pátek 11. listopadu 20:15 Česká republika - Černá Hora
Odveta úterý 15. listopadu. A pak se uvidí, kdo má před sebou EURO 2012.
zdroj: fotbal.cz