Trenér Pavel Vrba opět vsadil na viktoriány

25.08.2015 12:29     25.08.2015 12:49

Trenér Pavel Vrba odtajnil nominaci na důležité kvalifikační zápasy českého nároďáku proti Kazachstánu a Lotyšsku. Na seznamu je hned pět viktoriánů. V Plzni pokračuje prodej vstupenek na utkání s Kazachstánem v Doosan Areně, chystá se fanzóna.

Pavel Vrba

Trenér českého fotbalového nároďáku Pavel Vrba opět sáhl pro důležitá utkání do vod plzeňské Viktorky. V nominaci na kvalifikační duely s Kazachstánem a Lotyšskem je hned pět plzeňských hráčů. V Plzni se navíc přímo odehraje duel s Kazachstánem 3. září, vstupenky jsou stále k mání.

Trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba odtajnil seznam hráčů pro nadcházející klíčové duely. České fotbalisty čekají důležité zápasy kvalifikace na mistrovství Evropy. Jeden z nich přitom odehrají přímo na stadionu ve Štruncových sadech. Také tentokrát trenér nároďáku navíc sáhl pro hráče do svého někdejšího domovského klubu. V nominaci na zápasy s Kazachstánem (3. září) a Lotyšskem (6. září) je hned pět viktoriánů. Na seznamu je David Limberský, Daniel Kolář, Jan Kopic, Václav Procházka a Ondřej Vaněk.

Zápas českého výběru proti Kazachstánu se hraje příští čtvrtek od 20:45. Od pátku 28. srpna budou opět v prodeji vstupenky přímo ve Štruncových sadech v Plzni. "Prodej vstupenek pokračuje, pokladny ve Štruncových sadech se otevřou v pátek 28. srpna, prodej bude pokračovat také od pondělí 31. srpna až do začátku čtvrtečního zápasu. Vstupenky jsou k dispozici ve třech cenových kategoriích 990, 690 a 490 korun, členové FAČR je mohou pořizovat do vybraných sektorů za 790, 550 a 390 korun a zákazníci T-Mobile s 15 % slevou oproti základní ceně," informoval klub.

Pokladny u Doosan Areny budou otevřené od 9 do 17 hodin.

Už s předstihem je navíc jisté, že Plzeň bude skutečně ve čtvrtek 3. září žít fotbalem. Na nádvoří Plzeňského Prazdroje bude od 15 hodin připravená speciální fanzóna s bohatým prgramem. Chybět nebude malování na obličej, kdy si budou moct fanoušci nechat vytvořit mimo jiné "mušketýrské" knírky. Otevřená bude zároveň také pivovarská lávka ke stadionu. Pro ty, kteří se nedostanou přímo na stadion, nebude chybět ani velkoplošná projekce zápasu.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_