05.06.2025 14:00
05.06.2025 9:35
Kam o víkendu na akce v Plzeňském kraji?
04.06.2025 12:14
Krutost bez svědomí. V Holýšově někdo vyhodil koťata do kontejneru
Viktoriáni už trénují pod španělským sluncem
Slunečné počasí a příjemných 15 stupňů přivítalo fotbalisty Viktorky Plzeň ve španělském Benidormu. Během desetidenního soustředění tu budou ladit formu na ligové jaro.

Cesta do pobřežního městečka poblíž Valencie trvala viktoriánům téměř sedm hodin. "Cesta proběhla bez problémů, dorazili jsme v pořádku. Máme zde skvělé podmínky pro přípravu,“ sděluje trenér Roman Pivarník. Na travnatém hřišti přímo v hotelovém komplexu už hráči absolvovali první trénink.
Součástí výpravy jsou i dva talentovaní mladíci Filip Vacovský s Lukášem Pihrtem. "Je to pro nás obrovská čest, že můžeme být s áčkem na soustředění. Chceme se hlavně učit od zkušených hráčů a ukázat, že fotbal také hrát umíme,“ shodují se oba.
Viktorku čekají během soustředění čtyři přípravné zápasy. Tři z nich mohou fanoušci sledovat prostřednictvím klubového YouTube kanálu. "Podařilo se nám zajistit přímé přenosy z utkání s CSKA Moskva, Odense a Daejeon Citizen. První zápas uvidí naši fanoušci hned ve čtvrtek s atraktivním ruským soupeřem,“ potvrdil mluvčí klubu Václav Hanzlík. Výkop duelu je v 16 hodin.
FOTO: fcviktoria.cz