19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
Viktoriáni nabrali v pátek v noci směr Turecko a během soboty už je čeká první trénink. Během soustředění se utkají s Hannoverem a Legií Varšava. "Snad se povedou uhrát i patřičné výsledky," přeje si Václav Procházka.
Viktoriáni nabrali v noci na sobotu směr Turecku a teď už si užívají mnohem příjemnější počasí než je u nás. Během soboty se Viktorka chystá už na první trénink a v pondělí na první utkání v rámci soustředění s Hannoverem.
Po zhruba tříhodinovém letu viktoriány v Turecku přivítaly noční teploty okolo 9 stupňů, přes den pak budou trénovat při teplotách okolo 20 stupňů. Na změnu počasí se většina týmu těšila. Po odpočinku čeká na Viktorku v podvečer první trénink.
V pondělí je čeká pak první utkání s Hannoverem, následovat bude další silný soupeř - Legia Varšava. "Ty zápasy už budou určitě jiné, musíme se na ně pořádně připravit a odevzdat v nich maximum. Snad se povedou uhrát i patřičné výsledky, abychom potěšili fanoušky,“ říká před souboji obránce Václav Procházka.
Do Turecka odcestovalo s trenérem Koubkem 21 hráčů do pole a čtyři brankáři. "Zahraniční soustředění nám určitě prospívají. Využíváme kvalitní hřiště, počasí je adekvátní zvoleným destinacím a na tréninky i regeneraci máme celé dny. První soustředění je sice ještě hodně o kondici, nicméně s velkým důrazem na herní prvky," pochvaluje si Václav Procházka.
FOTO: FCVP, Zdeněk Rataj