07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V sobotu čeká Viktorii poslední ligový duel sezony. Ať už souboj o titul dopadne jakkoli, pro fanoušky se bude v pivovaru čepovat 90 minut zlatý mok zdarma.
Akce na nádvoří pivovaru začne krátce po skončení zápasu Viktorky s Jihlavou. Kromě piva zadarmo, je připravená hudba, ohňostroj, viktoriánské poděkování nebo soutěže o permanentky a další ceny.
"Bez ohledu na výsledek utkání můžeme tuto sezonu označit za úspěšnou. Viktoria hrála play off Champions League, základní skupinu Evropské ligy a již teď je jasné, že o Ligu mistrů budeme hrát i v té následující,“ říká generální manažer klubu Adolf Šádek. "Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli připravit pro všechny naše fanoušky malé poděkování za jejich vynikající podporu po celou sezonu,“ dodal šéf klubu.
"Čepovat zdarma se bude pivo Gambrinus rovných devadesát minut, naše fanoušky tedy čekají dvě utkání po sobě. Připraveny budou i soutěže o ceny z Viktoria shopu a čtyři fanoušci si domů odnesou i permanentku na novou sezonu. Po celou dobu bude hrát i kapela X-Cover,“ upřesňuje program mluvčí klubu Václav Hanzlík.
SOBOTNÍ PROGRAM
17.00 FC Viktoria Plzeň – FC Vysočina Jihlava (Doosan Arena)
19.15 Zahájení hudebního programu (nádvoří pivovaru)
19.30 Oficiální zahájení akce, 90 minut pivo zdarma (nádvoří pivovaru)
20.15 Viktoriánské poděkování (nádvoří pivovaru)
21.30 Ohňostroj (nádvoří pivovaru)
FOTO: ilustrační