03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Viktorka se distancovala od Limberského gesta v Příbrami
Na oslavu vstřelené branky v Příbrami zvolil David Limberský v dikci posledních dní vskutku nevhodné gesto, napodoboval kroucení volantem, jako by řídil auto. Pochopení nenalezl ani u klubu, ani u fanoušků.

Plzeňská Viktoria se na klubové úrovni distancovala od gesta, kterým David Limberský oslavil svoji první branku v ligovém utkání na hřišti Příbrami.
Svým gestem připomněl Limberský v desáté minutě zápasu v Příbrami svůj incident, neboť na oslavu vstřelené branky napodoboval kroucení volantem, jako by řídil auto. Pochopení nenalezl ani u klubu, ani u fanoušků.
"Jakkoliv dokáže vedení klubu pochopit, že po událostech posledních dnů byly gólové emoce Davida Limberského obrovské, zvolené gesto mohlo být vyloženo jako znevážení či zlehčení celé situace," informoval tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár.
Situaci řešil klubový management se samotným hráčem, jenž svým chováním pobouřil fanoušky napříč klubovým spektrem, příznivce plzeňského fotbalu nevyjímaje.
Na klubové úrovni budou provedena další opatření, aby chování a vystupování hráčů FC Viktorie Plzeň nepoškozovalo jméno klubu především směrem k jeho partnerům a fanouškům. Veškeré tyto interní kroky, včetně současné komunikace vedení klubu s Davidem Limberským, však nebudou prezentovány veřejně a hráči ani management klubu se k nim nebudou blíže vyjadřovat.
"Celou tuto situaci nebere klub na lehkou váhu a diskuze se všemi fotbalisty bude velmi důrazná. Jasným cílem je stanovení takových pravidel profesionálního chování a vystupování hráčů, aby se neopakovaly žádné ze situací právě skončeného týdne," doplnil Pillár.