06.08.2025 12:45
06.08.2025 11:49
V Plzni probíhá výstavba nové vodovodní shybky pod Radbuzou - AKTUÁLNÍ FOTKY
05.08.2025 13:15
Policisté pátrají po hledané ženě, která nenastoupila do výkonu trestu odnětí svobody
Viktorka veze body z Liberce
Viktorii čekala ve 22. kole SYNOT ligy cesta na sever Čech k zápasu se čtvrtým týmem tabulky Slovanem Liberec. Domů přiváží cenné body.

Viktoria na stadionu U Nisy v posledních dvou zápasech nedokázala zvítězit. V neděli 20. března ale smolnou bilanci zlomila.
Základní sestava, která nastoupila do utkání, byla beze změny oproti poslední ligové výhře nad Bohemians Praha 1905.
Do utkání vstoupili aktivněji domácí fotbalisté. Zato první výraznější šance Viktorie měla hned gólové parametry. Nepřesný centr Rajtorala se dostal k Tomášovi Hořavovi, jeho pohotovou střelu ale Koubek vytěsnil na rohový kop. Ve 24. minutě Aleš Matějů vybojoval míč, prostrčil ho Rajtoralovi, který přesnou přihrávkou vysunul Michala Ďuriše do vápna. Pro nejlepšího ligového střelce nebyl problém překonat Koubka a otevřít skóre. Plzeň tak šla do vedení 1:0.
Do druhého dějství vstoupila aktivněji Viktoria. Ovšem už po několika minutách musel Karel Krejčí nuceně střídat Hejdu, kterého nahradil Baránek. Ačkoliv se viktoriáni tlačili do šancí, žádná výrazným ohrožením Koubka neskončila. V 67. minutě viděl 4. žlutou kartu v sezoně František Rajtoral, který tak proti Jihlavě nebude moct nastoupit. V první minutě nastavení se míč dostal k Bakošovi, který ovšem trefil jen prostředek brány, kde stál Kozáčik. Viktoria tak zvítězila pojedenácté v řadě a z Liberce si odváží tři body za výhru 1:0.
FOTO: ilustrační