31.05.2025 20:06
Na Plzeňsku proběhla jízda historických vozidel
Podívejte se na fotky
31.05.2025 20:06
Podívejte se na fotky
31.05.2025 13:28
31.05.2025 8:40 31.05.2025 11:53
Fotbalisty Viktorky čeká vstup do bojů ve skupině Evropské ligy. Po celkem krátké době se utkají opět s FCSB. "Budeme chtít předvádět svůj herní styl," říká trenér Vrba.
Fotbalisté plzeňské Viktorky se opět vrátili na hřiště Arena Nationala v Bukurešti. A znovu je čeká měření sil s FCSB. Tentokrát budou ale bojovat už ve skupině Evropské ligy.
S aktuálním soupeřem nemají plzeňští fotbalisté zrovna dobré zkušenosti. Právě FCSB se postaral o vyřazení viktoriánů ve 3. předkole Ligy mistrů. "Určitě jsou věci, které si z toho můžeme vzít. Víme i o tom, že soupeř nějakým způsobem posílil. My každopádně budeme chtít předvádět svůj herní styl,“ říká trenér Pavel Vrba. "Doufám, že tu formu z domácí soutěže si přeneseme i do Evropské ligy.“
"Oproti předchozímu zápasu, kdy se bojovalo o Ligu mistrů, půdje o jinou situaci. Tlak bude jiný,“ dodává Daniel Kolář.
Viktorka se bude muset ve čtvrtek obejít pěti hráčů – Michaela Krmenčíka, Romana Hubníka, Václava Pilaře, Aleše Čermáka a Jana Kovaříka. "Chybět budou, ale zároveň věříme, že je dokážeme kvalitně nahradit,“ komentuje situaci trenér Vrba.
Utkání v rumunské Bukurešti FCSB - FC Viktoria Plzeň se hraje ve čtvrtek 14. září od 21:05. V přímém přenosu ho odvysílá ČT Sport.
FOTO: ilustrační