15.07.2025 18:29
15.07.2025 14:29
Sportmanie, famfrpál i miliony pro kluby. Radní Tomáš Morávek otevřeně o sportu v Plzni
15.07.2025 12:49
Parkourová legenda Jay Fox i jógový maraton. Krašovská chystá zajímavé akce
HOKEJ: Plzeň prohrála šlágr kola, z Hradce veze vysokou porážku
V neděli 10. prosince se utkala Plzeň s Hradcem Králové. Šlágr kola prvního týmu s druhým, ale Plzeň nezvládla. Z Hradce si indiáni vezou jen vysokou prohru.

V neděli to nebyla ta hokejová Plzeň, kterou znají fanoušci z posledních zápasů. Hradec si s Plzní jasně poradil. Plzeň soupeře nepřekonala ani jednou, zatímco Hradec nasázel indiánům hned 6 branek. Poslední tři góly padly až ve třetí třetině.
Plzni chyběl v zápase Milan Gulaš, který si přivodil zranění v pátečním zápase. "Chyběl nám Guli, klíčový hráč do přesilových her. Ale na to se vymlouvat rozhodně nebudeme. My, co jsme hráli, jsme se do žádných šancí nedostali, takže… špatné," přiznal po zápase Ondřej Kratěna.
Reakce trenérů po utkání:
Tomáš Martinec (Mountfield HK): Plzeň hraje skvěle, na zápas jsme se připravovali s pokorou a respektem. Na začátku ho možná bylo až trochu moc, Plzeň byla lepší a dělala nám velké problémy. Myslím ale, že od prvního gólu hráli hráči skvěle. Vyhrávali osobní souboje, poctivě pracovali pro tým a hráli parádní zápas. V důležitých momentech nás podržel Patrik Rybár. Hráčům bych chtěl poděkovat za výkon.
Ladislav Čihák (HC Škoda Plzeň): Budu velice stručný. Hradec nás předčil úplně ve všem, v nasazení, soubojích, produktivitě, vytváření šancí. Bohužel jsme dneska neměli vůbec nic a Hradec zaslouženě vyhrál. Chci mu poblahopřát, protože předvedl dobrý výkon.
Branky a nahrávky: 8. Smoleňák (Pláněk, Jaroslav Bednář), 19. Jaroslav Bednář (Cibulskis, Červený), 30. Berger (Köhler, Cibulskis), 44. Červený (Pláněk, Látal), 53. Červený (Koukal), 59. Cibulskis (Džerinš, Kukumberg). Průběh utkání: 0:0, 6:0.