03.10.2025 16:34 03.10.2025 17:56
03.10.2025 14:00
Volební místnosti se otevírají!
03.10.2025 10:03
Uklidňuje se situace u Makra? Semafory se ladí, říká náměstek Aleš Tolar
Hokejisty Plzně opouští obránce Marušák, nahradí ho Havíř
Hokejový obránce Jiří Marušák míří z Plzně do Pardubic. Sedmatřicetiletý zkušený bek odehrál v letošní sezóně v Plzni 37 zápasů. Nahradí ho liberecký David Havíř.

V Plzni končí zkušený obránce Jiří Marušák. Sedmatřicetiletý bek bude nově oblékat dres Pardubic. Marušák odehrál v letošní seóně za Plzeň 37 zápasů a nasbíral devět kladných bodů do hodnocení účasti na ledě. Do statistik lídra hokejové extraligy si připsal během letošní sezóny 7 asistencí. V Pardubicích se zatím dohodl na přestupu do konce sezóny.
Marušák, který přišel na západ Čech během minulé sezóny z Mladé Boleslavi, potěšil fanoušky Pardubic hned v prvním zápase. V pátečním utkání se Zlínem si připsal asistenci na rozhodující gól. Parbubice vyhrály se Zlínem v prodloužení 3:2.
Naopak za Plzeň, vedoucí celek extraligové tabulky, dohraje sezónu obránce David Havíř. Sedmatřicetiletý zadák přišel na západ Čech na hostování z Liberce.
FOTO:HC Škoda Plzeň