07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Indiáni na svém ledě přivítali České Budějovice, třetí třetina přinesla zvrat
Modrobílí v Plzni hostili Jihočechy se svým bývalým kapitánem Milanem Gulašem. Ač na začátku třetí třetiny vedla Plzeň, nakonec se o vítězi rozhodovalo v samostatných nájezdech.
První třetina byla úspěšnější pro domácí. Po gólu Ludwiga Blomstranda se Plzeň radovala a první dvacetiminutovku končila vítězně. I po druhé třetině indiáni o gól vedli. Za hosty sice srovnal Gulaš, do vedení Západočechy vrátil Jan Schleiss.
Ve 45. minutě se trefil domácí Jan Jiříček a Plzeň vedla o dvě branky.
Třetí třetina skončila nerozhodně, gól nepadl ani v prodloužení, proto se přistoupilo k samostatným nájezdům. Tam byly úspěšnější Budějovice. „Šli jsme rychle do vedení, ale soupeř měl lepší pohyb, byl důraznější. Vedli jsme 3:1, ovšem byli jsme pod neustálým tlakem, scházela nám šťáva z předchozích utkání. Bohužel jsme další bod ztratili v přesilových hrách čtyři na tři, nájezdy jsou již loterie. Blomstrand nám v závěru utkání chyběl, zítra jde na vyšetření a uvidíme, co s ním bude,“ uvedl trenér Plzně Václav Baďourek.
Plzeň tak doma padla 3:4 po samostatných nájezdech.
Foto: HC Škoda Plzeň