20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Indiáni po dvanácti dnech opět vyzvali Spartu, předvedli parádní hru
Ostrá bitva a skvělá podívaná. Takový byl souboj mezi plzeňskými indiány a pražskou Spartou, který probíhal poslední říjnový den.
První třetina byla divoká. Během ní letěly do branky čtyři puky. Dva do plzeňské a dva do pražské. Jako první šli do vedení hosté, Spartě se ale podařilo hru otočit a první třetina tak skončila nerozhodně 2:2.
Druhá třetina začala početní výhodou domácích. Nakonec se i domácí radovali, když se ve 29. minutě trefil Jakub Kindl. Po třetí trefě se měnil i brankář Sparty, nově začal chytat Neužil, kterého po dvou minutách na ledě zaskočil Ludwig Blomstrand. V 35. minutě ještě Matyáš Kantner střelou nad beton zvýšil na 5:2.
Třetí třetina jen potvrdila plzeňské vítězství, šestou branku vstřelil Schleiss. Indiáni tak berou tři body.
Foto: ilustrační