14.10.2025 12:48
14.10.2025 9:12
Řidiči, pozor! Uzavře se část Jateční ulice v Plzni
13.10.2025 13:39
Socha sv. Jakuba z nové lávky v Chotíkově musí pryč. Rozhodl krajský úřad
Indiáni potřebují urvat vítězství a vynutit si sedmý zápas
V sobotu 13. dubna to bude boj o přežití. Pokud indiáni šestý zápas semifinálové série s Třincem prohrají, letošní play-off pro ně skončí. Indiáni ale chtějí bojovat a vrátit sérii ještě na led soupeře.

Pátý zápas v Třinci ve čtvrtek byl tak trochu infarktový. Plzeň ztratila vítězství až v samostném závěru utkání, fanoušci nevěřili vlastním očím. Plzeň po pátém zápase prohrává sérii 2:3, prohrála s Třincem už třetí zápas v řadě. „Opět to bylo vyrovnané utkání, stejně jako ty čtyři předtím. Pouze v prvním nám tam napadly góly, jinak to bylo vždy velmi těsné. My na tenhle zápas musíme zapomenout, v Plzni to urvat a vrátit se do Třince na sedmý duel," uvedl Lukáš Pulpán.
Urvat vítězství při šestém semifinálovém zápase v sobotu 12. dubna je tak pro indiány jedinou šancí, aby se ještě udržela v bojích o postup do finále. „Hraje se na čtyři vítězství, Třinec vede a teď je na nás, abychom to doma zastavili, vrátili sérii zpět a tady se o to porvali,“ uvedl trenér Plzně Ladislav Čihák.
Důležitý zápas se hraje v Home Monitoring Aréně v sobotu 13. dubna od 15 hodin. Tak pojďme všichni fandit!