25.06.2025 19:21
25.06.2025 16:59
Baletní hvězda Richard Ševčík na besedě okouzlil plzeňské seniory - FOTKY
Jaká role se zapsala Richardu Ševčíkovi do srdce? Co naučil seniory a jaké překvapení si pro ně připravil? Čtěte v reportáži z besedy. Redaktorka QAPu byla na místě!
25.06.2025 14:45
Dopřejte si dávku roztomilosti. V Plzni se konala výstava ježků - FOTKY
Indiáni vezou z ledu Chomutova porážku 6:4
Fanoušci viděli divokou přestřelku. Indiáni ale po dvou extraligových zápasech zůstávají bez bodu.

Skóre otevřel v dvojnásobné přesilovce v úvodu zápasu Tomáš Svoboda. Piráti vyrovnali, ale Svoboda přidal svou druhou branku v utkání a po úvodní dvacetiminutovce vedli indiáni 2:1.
Piráti pak předvedli mohutný nástup do druhého dějství a rychle se postarali o dvougólový náskok. Indiáni se dočkali gólu až v 35. minutě díky trefě Jakuba Lva. Nakonec ale skončila druhá třetina 4:1 pro Chomutov.
Na začátku třetí části se indiáni přiblížili na rozdíl jediné branky, když David Sklenička překonal Jána Laca v brance domácích. Na vyrovnání už ale nedosáhli, naopak při závěrečné power play inkasovali pošesté.
"Není nutné šířit paniku, o té bychom se mohli bavit až po třicátém kole, v září je to zbytečné. Ale samozřejmě nesmíme to brát na lehkou váhu, protože se body lehko ztrácejí, ale poté se těžko získávají. Říct si to, sednout si k tomu a příští zápas se vyvarovat zbytečných věcí, “ říká po zápase dvougólový střelce Tomáš Svoboda.
V pátek 16. září čeká Plzeň další obtížný soupeř, v 17.30 přivítá na svém ledě Kometu Brno.
FOTO: hcplzen.cz