16.10.2025 14:15
16.10.2025 13:10
Muž z Plzně je několik dní nezvěstný. Pátrají po něm policisté
16.10.2025 12:29
Díra na Americké zůstává. Další blokace aktivistů i bouřlivá debata na zastupitelstvu!
Marian Jelínek má rád vyhrocené situace. Čtěte rozhovor s trenérem Indiánů
Trenér modrobílých Marián Jelínek umí dát s přehledem dohromady sestavu 25ti hráčů a taky rád vyvolává krizové situace na ledě. Podle něj je bilancování mezi klidem a napětím klíčem k úspěchu.

End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
End tag </meta> is not required
Co patří do tzv. suché přípravy?
"Suchá příprava znamená, že jezdíme na kole, ale teď už nejezdíme venku, spíš se jedná o posilovnu a tím, že začala příprava na ledě tak se snažíme suchou přípravu minimalizovat adekvátně k těm tréninkům na ledě."
Stihl jste si přes prázdniny odpočinout? Byl jste někde na dovolené?
"Já jsem měl docela zajímavou dovolenou, byl jsem úplně sám v Číně na jednom ostrově ve Východočínském moři v klášteře. Vždycky jsem o tom snil a měl jsem to štěstí, že se mi podařilo přes kamaráda oslovit jednoho Číňana, díky kterému jsem se tam dostal. Moc se mi tam líbilo, protože východní filozofie mě hodně ovlivňuje a rád to čtu takže zajímavá dovolená."