07.07.2026 8:52
03.07.2026 11:00 06.07.2026 13:11
PÁTRÁNÍ: Z dobřanské psychiatrie utekl pacient! Nevrátil se z vycházky
06.07.2026 8:15
Rock, skvělá atmosféra a tisíce fanoušků. Pekelný ostrov opět nezklamal - FOTO
Mazanec se vrátí do brány proti Švédům
Ve čtvrtek 30. prosince se čeští hokejsité na mistrovství světa dvacítek utkají s obávanými Švédy. Do branky se vrátí Indián Marek Mazanec. Kapitán Jakub Jeřábek týmu věří.
Další zápas čeká ve čtvrtek 30. prosince od 21:00 naše juniorské hokejisty dvacítek na MS v Buffalo. Proti Švédům se do branky postaví zase Marek Mazanec.
První zápas s Nory jubioři zvládli. Druhý zápas, dle předpokladů, prohráli. Kanada je vysoko porazila 2:7. Teď je čeká další obávaný soupeř a tím je Švédsko. Kapitán Jakub Jeřábek chce zopakovat začátek druhé třetiny zápasu s Kanadou a tvrdí, nesmíme polevit. Indián Jeřábek má na svém kontě jednu branku právě ze zápasu s Kanadou.
Nejobávanějšími na MS jsou Rusové, Kanada a Švédsko. Bohužel, všechny tyto týmy jsou v naší skupině a přes ně by se potřebovali junioři dostat ze skupiny.
čtvrtek 30. prosince 21:00 Švédsko - Česko