07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V prodloužení porazil v úterý 20. května český hokejový celek soupeře z Francie. Získává tak lepší postavení ve čtvrtfinálové tabulce a vyhne se tak obávanému Rusku.
V rámci zápasů základní skupiny A se v úterý 20. května v minské hale Čižovka střetly celky Česka a Francie.
Oba dva týmy si po vysoké výhře Francie nad Dánskem zajistily postup do čtvrtfinále. Vítěz úterního utkání tak získává lepší místo v tabulce ve čtvrtfinále a především se vyhne obávanému Rusku.
První třetinu lépe zvládl celek Francie. V průběhu prvního dějství nasázeli Francouzi za Salákova záda hned tři góly, dvaačtyřicet vteřin před koncem třetiny snížil na 1:3 Vladimír Sobotka.
Druhou třetinu naopak ovládl český celek a vytěžil z ní tři branky a úpravu skóre na 4:3. Češi vstoupili do této třetiny jako vyměnění, dokázali duel obrátit ve svůj prospěch.
Ve třetí třetině srovnal na 4:4 Roussel a bylo třeba prodloužit. Prodlouží lépe zvládl český celek. Důraz na brankovišti uplatnil Kolář, který zužitkoval střelu Zámorského od modré čáry. Češi tak zvítězili prodloužení nad Francií 5:4.
Česko – Francie 5:4 (1:3, 3:0, 0:1 - 1:0)
FOTO: ilustrační