20.08.2026 10:57
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
19.08.2026 11:58
Ochrana proti zlodějům. Na Boleváku opět značili kola - FOTKY
Plzeňští indiáni prohráli s Pardubicemi
Hráči HC Škoda Plzeň nenavázali na domácí úspěchy a v ČEZ Areně prohráli s Pardubicemi 1:3. Přesto se stále drží v čele extraligové tabulky.
Plzeňští hokejisté vyšli s Pardubicemi bodově naprázdno. V 29. extraligovém kole prohráli na domácím ledě s Východočechy 1:3, Pardubice naopak slaví už druhou výhru po sobě. Třemi finálními přihrávkami se blýskla pardubická posila z NHL Aleš Hemský. Naopak indiáni podruhé za sebou prohráli, rozhodující pro ně byla třetí třetina, kdy za stavu 1:1 inkasovali dva góly.
První gól přinesla až druhá třetina, ve 22. minutě Hemský přihrál Noskovi a Pardubice vedly 0:1, indiáni pak přidali a hned měli více ze hry. Gól ale nakonec slavili až v přesilovce, kdy rozehrávku brankáře Mazance prodloužil Kovář na Kašpaříka, který se v samostatném úniku trefil přesně do pravého rohu a bylo to rázem 1:1. Jenže pak už skórovaly jen hosté z Pardubic. Hemský přihrál Krejčímu, který nejprve nastřelil z levé strany tyčku a pak dorážkou zvýšil na 1:2. Indiáni nedokázali využít ani dvě přesilovky za sebou. Sice mohl vyrovnat Gulaš, ale branku netrefil. Hru bez brankáře si domácí sami ukončili dvěma fauly a v dvojnásobné přesile zvýšil na 1:3 Bartek.
FOTO: Pavel Němeček, orfoto.cz


























