03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
Tři posily do zápasu se Slávií
V úterním zápase budou moci trenéři Indiánů využít nový a dočasný přírůstek. Je jím severočech Radek Duda. Ten už by měl být od pondělka 15. listopadu v Plzni. Ale jen na jeden start.

V úterý 16. listopadu mohou být plzeňští fanoušci Indiánů překvapeni, protože na led by měla na skok přijít staronová posila. Je jí Radek Duda z Chomutova. Pak také Radek Haman a Karel Plášek.
V předehrávce 21. kola Tipsport extraligy, kdy hrají Indiáni proti pražské Slavii, možná uvidíte útočníka Radka Dudu, jenž je kmenovým hráčem prvoligového Chomutova. Chomutovský klub na svém webu uvádí, že Radek Duda už je v současnosti v Plzni a dokonce už trénoval. Startovat bude prozatím jen na jeden zápas a to v rámci střídavých startů.
Duda je nejproduktivnějším hráčem druhé nejvyšší soutěže, v dosavadních 16 zápasech nasbíral 17 bodů za pět branek a dvanáct asistencí. V extralize hrál naposledy v roce 2009. známý je také častým vyloučením.
Indiáni zřejmě Dudovým příchodem pořeší odchod Sýkory a v úterý bude snad chybět i Straka,který se v minulém týdnu podrobil malé operaci kolene.
Dalšími novými posilami ze Znojma jsou Radek Haman a Karel Plášek.
"Všichni tři hráči přicházejí na výpomoc, aby doplnili náš kádr. Martin Straka ještě rehabilituje po operaci a Petr Sýkora odešel. Proto jsme sáhli k této variantě," Okomentoval příchod trojice sportovní ředitel Milan Tichý.